Sportowa sobota 3 marca z okazji dnia kobiet

Zapraszamy na sportową sobotę z okazji dnia kobiet organizowaną przez Burmistrza Pragi Południe w dniu 03.03.2018r w hali sportowej OSIR przy ul. Siennickiej 40.

W tym dniu gimnastyczki GWKS Ajsedora zaprezentują układy pokazowe oraz turniejowe, indywidualne i grupowe.

Nasz klub poprowadzi również trening otwarty dla wszystkich chętnych.

Pokazy GWKS Ajsedora rozpoczynają się od godziny 14-tej.

W dniu imprezy w Hali OSiR od godziny 11-tej czeka na wszystkich moc atrakcji sportowych: fitness (fit jump), zumba, nauka tańca, pokaz gimnastyczny, nauka samoobrony, zajęcia na siłowni oraz na ściance wspinaczkowej. Burmistrz zaprasza również seniorki, dla których organizuje o 12:30 zajęcia w siłowni. W zdrowym ciele zdrowy duch!
Zajęcia w siłowni, fit jump, zumba, nauka tańca i samoobrony odbędą się z doświadczonymi instruktorami: hali sportowej OSiR, Corefitness, Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego, stowarzyszenia GWKS Ajsedora oraz Studia Tańca Classic.
Dla najmłodszych zostaną zorganizowane animacje, malowanie buziek, skręcanie balonów, przygotowywanie kolorowych laurek i pokaz sumo. Opiekę dzieciom w trakcie zajęć zapewnią animatorzy i instruktorzy z So Berry i UKS Niedźwiadek.
Będą również bezpłatne wejściówki na basen i kręgielnię (od OSir) oraz na siłownię (od Corefitness) które będzie można wykorzystać w dowolnym dniu!
Po zajęciach i wysiłku sportowym będzie można spotkać się z twórcami ceramiki,biżuterii i PRZYTULNYMI RZECZAMI MOMO NOMO oraz wypróbować kosmetyki NU SKIN, Forever oraz wziąć udział w pokazie satynowych ust MARY KAY.

 

Serdecznie Zapraszamy!

Comments are closed.

Facebook