Wspierają nas

Działalność Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA wspierają:

2 Bartgraf

Drukarnia na potrzeby naszego Klubu wykonuje profesjonalne wielkoformatowe banery

Firma działa od 2000 roku. Wypracowała najlepsze rozwiązania dotyczące obsługi klientów. Od wielu lat wydaje zarówno książki, broszury, jak i różnego rodzaju czasopisma, zwłaszcza branżowe. Zaufały Im takie firmy, jak Hilton, Mercure, Nowe Życie Gospodarcze, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, Agaflex, Krajowa Rada Radców Prawnych, Izba Gospodarcza Gazownictwa i inne.

Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Warszawy, każdy klient ma więc blisko – można dojechać metrem, tramwajami i autobusami.

Atutem firmy jest kompleksowa obsługa klienta. Traktując każdego klienta w sposób indywidualny, zaproponują najlepsze rozwiązania. Sprostają każdemu zadaniu! Mają bardzo duże doświadczenie zwłaszcza w zakresie szeroko pojętej poligrafii.

logo machiko nowe-001

Firma jest projektantem i wykonawcą dresów i odzieży zawodniczek Klubu, stroi startowych dla zawodniczek układu zbiorowego w klasie młodzieżowej oraz zindywidualizowanych akcesoriów do gimnastyki artystycznej

Sklep internetowy Machiko odzież full print.
Polski producent, Polska jakość !!!

Bądź swoim stylistą z Machiko!

Odrobina kreatywności i wyobraźni – tylko tyle potrzeba, żeby stworzyć swoją własną kolekcję ubrań z marką Machiko. To marka dla osób aktywnych, które uwielbiają się wyróżniać. W kolekcji można znaleźć odzież sportową: bluzy, leginsy, koszulki, t-shirty, wielofunkcyjne chusty i inne elementy garderoby.

Kolekcje Machiko wychodzą w małych seriach i są niepowtarzalne. Dzięki czemu wybierając się na fitness do klubu, parku czy na siłownię masz niemal gwarancję, że nie spotkasz drugiej osoby ubranej tak jak Ty. Twoje samopoczucie od razu poszybuje do góry!

Chcesz być jeszcze bardziej oryginalna? Pobaw się w projektanta i stwórz swoją własną kolekcję. Marka przebojem zdobywa rynek i klientów, którzy ubrania z nadrukami fullprint mogą zamówić już od jednej sztuki! Co można nadrukować? Wszystko! Koszulki z przebojowymi hasłami, leginsy z oryginalnym motywem.

Możesz stworzyć własną dowolną grafikę! Przelej na ubrania co tylko masz w głowie. Wyjątkowa marka dla wyjątkowych osób w mega atrakcyjnych cenach!

merino

Stały fundator nagród na zawodach organizowanych przez Klub. Dostawca sprzętu sportowego i akcesoriów do gimnastyki artystycznej

Dostawca profesjonalnego sprzętu i akcesoriów do gimnastyki artystycznej renomowanych firm japońskich:

SASAKI i CHACOTT

Oficjalny partner japońskiej firmy SASAKI SPORTS INC. w Polsce

Dostawca sprzętu włoskiej firmy PASTORELII

 

Stały projektant i wykonawca oryginalnych medali i trofeów sportowych na zawody międzynarodowe organizowane przez nasz Klub.

MODREN FORMS to firma tworząca produkty wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Firma stawia na kreatywność, innowacyjność i indywidualne podejście do Klienta. MODERN FORMS dba o jakość, zadowolenie i satysfakcję Klientów, dlatego nieustannie wprowadza nowe rozwiązania i oryginalne produkty. Firma nie jest tylko wykonawcą lub odtwórcą, ale chce być przede wszystkim doradcą i projektantem.  Współpraca z MOREDN FORMS to gwarancja, że medal czy statuetka będzie realnym wyróżnieniem i dobrze wyglądającą pamiątką z wyjątkowego wydarzenia.

Przydatne linki:

 1. msit_logowww.msport.gov.pl
 2. Biuro Sportu i Rekreacji Urzędu m. st. Warszawy www.sportowa.warszawa.pl
 3. zakochaj-sie-na-pradze-poludnie    www.pragapld.waw.pl 
 4. logo-mazowsze     Samorząd Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl
 5. pkol  www.olimpijski.pl
 6. part  www.pzg.pl
 7.  Warszawsko-Mazowiecki Związek Sportów Gimnastycznych www.gim-akro.waw.pl
 8. Warszawsko-Mazowiecki Związek Gimnastyczny www.wmzg.pl
 9. sport-na-mazowszu   Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza www.uniasport.pl
 10. szs-130x130 Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego www.szs-wwm.pl 
 11. ZS 60  ww.zs60.waw.pl
 12. www.sp312.waw.pl