19 Piknik Olimpijski za nami

W minioną sobotę 3 czerwca 2017 r. Gimnastyczny Warszawski Klub Sportowy AJSEDORA jako partner Polskiego Komitetu Olimpijskiego po raz czwarty brał udziału w imprezie uważanej za największe wydarzenie rekreacyjno-sportowe w Polsce – 19 Pikniku Olimpijskim w Warszawie na Kępie Potockiej.

Nasz klub promował na Pikniku Olimpijskim gimnastykę artystyczną jako jeden z najpiękniejszych a zarazem najbardziej wymagających sportów olimpijskich.

Po raz kolejny nasze zawodniczki udowodniły że gimnastyka artystyczna jest królową sportów.

Był konkurs wiedzy o gimnastyce, w którym oprócz słodkości wygrać można było sprzęt gimnastyczny i całą masę różnych gadżetów.

Równolegle na specjalnie przygotowanej macie odwiedzający nasze stoisko wraz z naszymi zawodniczkami mogli wziąć udział w profesjonalnej rozgrzewce czy otwartym treningu. Dzięki temu wszyscy mieli okazję zobaczyć w jaki sposób nasze gimnastyczki artystyczne przygotowują się do startów w zawodach.

Każdy uczestnik pikniku mógł spróbować sił na macie oraz zapoznać się z przyborami gimnastycznymi. Zawodniczki GWKS Ajsedora dzielnie pomagały najmłodszym w opanowaniu podstawowych ćwiczeń gimnastycznych.

Najważniejszym wydarzeniem na 19 Pikniku Olimpijskim były pokazy gimnastyki artystycznej. Przeprowadziliśmy je trzy raz w ciągu całej imprezy.  Przepiękne kolorowe stroje, piękna sceneria i dużo, dużo słońca spowodowały, że na występ naszych zawodniczek przybyły tłumy widzów. Nasze reprezentantki wręcz błyszczały, prezentując miksy najbardziej lubianych przez publiczność układów zbiorowych i indywidualnych.

Poniżej mała fotorelacja z wydarzanie wykonana przez rodziców naszych zawodniczek Irinę Degtiarovą i Adriana Kopaczko.

Do zobaczenia za rok !!!

Comments are closed.