Pauline Jamin, 2003

Najważniejsze osiągnięcia:

2011

Mistrzostwa Warszawy w Gimnastyce Artystycznej klasa młodzieżowa, Warszawa, październik 2012 r. – VI miejsce, klasa młodzieżowa

2012

PECS CUP, Węgry, 28 października 2012 r. – IV miejsce wielobój, III miejsce układ taneczny, III miejsce układ z obręczą, klasa młodzieżowa

Puchar SG Legia, Warszawa, 30 – 31 marca 2012 r. – III miejsce, klasa młodzieżowa

Puchar SG Legia, Warszawa, czerwiec 2012 r. – III miejsce, klasa młodzieżowa

Białystok CUP, Białystok, 30 czerwca 2012 – III miejsce, klasa młodzieżowa

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Łódź, 6 października 2012 r. – VII miejsce wielobój, IV miejsce układ taneczny, klasa młodzieżowa

Puchar Prezesa SG Legia, Warszawa, 8 grudnia 2012 r. – III miejsce, klasa młodzieżowa

Otwarty Turniej Gwiazdkowy kl. młodzieżowa, Warszawa, 15 grudnia 2012 r. – VII miejsce wielobój, klasa młodzieżowa

2013

Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej WIELICZKA CUP, Wieliczka, 12-14 kwietnia 2013 r. – VI miejsce, klasa III

Mistrzostwa Warszawy w Gimnastyce Artystycznej klasa III, Warszawa, maj 2013 r. - III miejsce wielobój, II miejsce układ z obręczą, IV miejsce układ ze skakanką, IV miejsce układ taneczny, klasa III

Turniej Międzynarodowy „Warszawska Jesień” w Gimnastyce Artystycznej, Warszawa, 23-24 listopada 2013 r. – I miejsce wielobój, I miejsce układ taneczny, I miejsce układ ze skakanką, I miejsce układ z obręczą, klasa III

XXV Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej, Mińsk, grudzień 2013 r. – VI miejsce, klasa III

2014

Letnie Zawody GWKS Legia w Gimnastyce Artystycznej, Warszawa, 21 czerwiec 2014 r. – I miejsce, klasa II

IX Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej „Złote Barwy Jesieni”, Baranowicze, 27-28 października 2014 r. – III miejsce, klasa II

II Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy w Gimnastyce Artystycznej, Warszawa, 6-7 grudnia 2014 r. – II miejsce, klasa II

2015

Turniej Międzynarodowy w Gimnastyce Artystycznej „Perła Bałtyku” Svetlogorsk k. Kaliningradu (Rosja), 28-29 kwietnia 2015 r. – IV miejsce, klasa II

Letnie Zawody GWKS Legia w Gimnastyce Artystycznej, Warszawa, 20 czerwiec 2015 r. – II miejsce, klasa II

Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży kl. II, Warszawa,  – III miejsce w układzie z obręczą, III miejsce w układzie z maczugami, klasa II

X Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej „Złote Barwy Jesieni”, Baranowicze, 21-22 listopada 2015 r. – V miejsce, klasa II

II Otwarte Mistrzostwa Bemowa w Gimnastyce Artystycznej, Warszawa, 12-13 grudnia 2015 r. – IV miejsce klasa II

2016

III Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej "Warszawska Wiosna 2016", Warszawa, 5-6 marca 2016 r. - V miejsce, klasa I

IX Międzynarodowy Turniej Gimnastyki Artystycznej „KREGZDUTAS 2016”, Kłajpeda (Litwa), 27-29 maja 2016 r. – V miejsce, klasa I

Letnie Zawody GWKS Ajsedora w Gimnastyce Artystycznej, Warszawa, 20 czerwca 2015 r. – I miejsce, klasa I

Ogólnopolskie Zawody Kwalifikacyjne, Wrocław, 23 października 2016 r. - potwierdzenie I klasy sportowej

IV Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej "Warszawska Jesień 2016", Warszawa, 19-20 listopada 2016 r. - II miejsce, klasa I

15.12.2016 – Międzynarodowy Turniej Białystok – III miejsce, wielobój

2017

21.01.2017 – Bielanski Turniej Zimowy – III miejsce, wieloboj

25.06.2017 – Summer Cup Ajsedora 2017 – I miejsce wielobój

15.10.2017 – Ogólnopolskie zawody kwalifikacyjne we Wrocławiu, potwerdzenie I klasy sportowej

02.12.2017 – Warszawska Jesień 2017 (zawody międzynarodowe) – II miejsce wielobój

15-18.12.2017 r.- Luxembourg Cup 2017,

2018.

05.05.2018 – Grodno, Białoruś (zawody międzynarodowe) – III miejsce wielobój

12.05.2018 – Dubaj Cup zawody międzynarodowe – III miejsce obręcz

22.06.2018 – Warsaw Ajsedora Cup 2018 – II miejsce wielobój

 

Comments are closed.

Facebook