20 Piknik Olimpijski

Po porannej wizycie w przedszkolu udaliśmy się na 20 piknik olimpijski.

Nasze zawodniczki oraz gimnastyczki z grup rekreacyjnych (bardzo zapracowane w ten weekend za co bardzo dziękujemy dziewczynkom i ich rodzicom) podczas trwania Pikniku wykonały wiele pokazów, w trakcie których zgromadziły szeroką publiczność.

W trakcie całego dnia nasze stoisko odwiedziło wiele osób zarówno zainteresowanych gimnastyką jak i nie znających tego dziedziny sportowej, a chcących się czegoś ciekawego o niej dowiedzieć. Było ku temu wiele okazji – zarówno podczas pokazów, kiedy nasza super spikerka Agnieszka przybliżała tajemną wiedzę z zakresu gimnastyki artystycznej jak i w przerwach pomiędzy pokazami, podczas organizowanych konkursów z wiedzy o gimnastyce. Dla dzieci i ich rodziców, biorących udział w konkursach były do wygrania nagrody związane tematycznie z Piknikiem, Gimnastyką Artystyczną oraz naszym Klubem.

Cały dzień upłynął nam w fantastycznej iście olimpijskiej atmosferze. Szczególnie gorąco chcielibyśmy podziękować naszej trenerce p. Maszy, która podczas trwania całego pikniku opiekowała się wszystkimi dziewczynkami trenującymi na macie przed naszym stoiskiem oraz pomagała stawiać pierwsze kroki przybyłym na Piknik przyszłym adeptkom tej trudnej dyscypliny olimpijskiej jaką jest gimnastyka artystyczna.

Ze sportowym pozdrowieniem  i do zobaczenia za rok ☺

Comments are closed.

Facebook